hastel
ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
DESTEK
REFERANS
İLETİŞİM
 
d_menuMüşteri Çağrı Sistemleri
d_menuGarson Çağrı Sistemleri
d_menuRestaurant Çağrı Sistemleri
d_menuVale Çağrı Sistemleri
d_menuHemşire Çağrı Sistemleri
d_menuİş Güvenliği Acil Çağrı Butonları
d_menuEngelli Çağrı Sistemleri
d_menuAcil Çağrı Butonları
d_menuPlaj / Şemsiye Çağrı Sistemleri
d_menuFabrika Personel Çağrı Sistemleri
d_menuGörevli Çağrı Sistemleri
d_menuMobil Şarj Cihazı
 
 
 
  Vale Çağrı Sistemleri
 

 

 

VALE ARAÇ ÇAĞRI SİSTEMİ NEDİR  ?

Otopark Vale Araç çağrı sistemleri tamamen kablosuz bir sistem olup,müşteri memnuniyetini arttıran teknoloji harikası elektronik bir sistemdir.

Kablosuz otopark vale çağrı sistemleri kolay montaj ve kablosuz olması sebebiyle farklılık yaratmak isteyen, Vale ve Otopark hizmeti veren bütün Restoran, Cafe, Hastane, Gece Kulübü, Alışveriş Merkezi, Düğün Salonu, Balo Salonu, Oteller, Kat Oto parkları, Özel Otoparklar vb. işletmelerin kullandığı bir sistemdir.

 

OTO PARK VALE ARAÇ ÇAĞRI SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR ?

Müşteriler Restoran, Cafe, Hastane, Gece Kulübü, Alışveriş Merkezi, Düğün Salonu, Balo Salonu, Oteller, Kat Oto parkları, Özel Otoparklar vb. otoparka geldiklerinde araçlarını teslim ederken kendilerine görevlilerce özel kodlanmış (numaralandırılmış) bir vale araç çağırma butonu verilir.

Müşteri aracının çıkışta hazır olmasını istediği durumlarda ,hareket etmeden bir kaç dakika önce butona basarak ,vale görevlisine bir çağrı gönderir.

Vale hizmet noktasında bulunan LED ekranda yada görevlinin kolunda bulunan Mobil kablosuz saat alıcı sistemine gelen çağrıyı alan görevli, aracı hızla hazırlar çıkış noktasına getirerek hizmeti sonlandırmış olur.

 

VALE ÇAĞRI SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

* Dakikalarca araç beklemeye son !  * Müşterilerinize VIP hizmetin avantajlarını yaşatın.

 Eğlence ve sosyal dinlenme alanlarında en büyük sorun Otopark sorunudur, işletmeye gelen müşteri hizmet alımı konusunda her zaman en iyi hizmeti almak ister. Orway vale çağrı butonları sayesinde işletmenizin hizmet kalitesini arttırarak işletmenizin vizyonunu arttırabilirsiniz.

 Soğuk ve yağmurlu havalarda yada çok sıcak yaz mevsiminde işletmelerden çıkan müşteriler dakikalarca araçlarının gelmesini  bekleyerek çok büyük zaman kaybı ve gereksiz tartışmaların yaşanmasına yol açmaktadır.

 İşletmenizde Orway vale çağrı sistemini kullanarak müşterilerinize VİP hizmet vererek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

 

 
 
 

 

Kurumsal Destek Dökümanlar  
- Hakkımızda
- Markalarımız
- Mail Order
- Banka Bilgilerimiz
- Kurulum Videoları
- Sertifikalarımız
- Pdf Broşürlerimiz
- Pc Yazılım Programı (İNDİR)
- Garanti Şartları
- Sık Sorulan Sorular
- Kullanım Kılavuzları
- Satış Sonrası
 
      
Copyright © 2014 Hastel Telekomünikasyon Ltd. Şti. Han Advertising