hastel
ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
DESTEK
REFERANS
İLETİŞİM
 
d_menuMüşteri Çağrı Sistemleri
d_menuGarson Çağrı Sistemleri
d_menuRestaurant Çağrı Sistemleri
d_menuVale Çağrı Sistemleri
d_menuHemşire Çağrı Sistemleri
d_menuİş Güvenliği Acil Çağrı Butonları
d_menuEngelli Çağrı Sistemleri
d_menuAcil Çağrı Butonları
d_menuPlaj / Şemsiye Çağrı Sistemleri
d_menuFabrika Personel Çağrı Sistemleri
d_menuGörevli Çağrı Sistemleri
d_menuMobil Şarj Cihazı
 
 
 
  Engelli Çağrı Sistemleri
 

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığı’nca Sağlık Kurumlarında Özürlü Bireyler için Ulaşılabilirlik Temel Bilgiler Rehberinin 58.Sayfasında Tuvalet Kabinleri Başlığı altında  ‘Özürlü tuvaletlerinde acil durum çağrı aparatı, klozetten ve yere düştüğünde yetişebilecek şekilde, iple çekilerek çalıştırılabilir özellikte olmalıdır.’  demektedir.

Buna istinaden sistemimiz; tuvaletlere koyulan Kablosuz WC/Banyo İpli Çağrı Butonları ile hastaların söz konusu çağrıyı yapabilmesi sağlanmaktadır. Görevlilerin odasına veyahut desklerinde bulunan sesli ve görsel uyarı veren Çağrı Paneli ile çağrının yapıldığı ünitenin adres bilgisi iletilecek ve görevli tuvaletten yapılan çağrıya yönlenecektir. Gerektiği takdirde tüm bu süreç kayıt altına da alınabilmektedir.

Ayrıca fiziki nedenlerle engellilerin girip çıkamayacağı binalarda hizmet veren birimlerin bina giriş bölümlerine de bir Dış Mekan Çağrı Zili Direği konularak engelli vatandaşların hizmet ihtiyaçlarını karşılamasına yönelik bir görevli, engelli vatandaşa gideceği birime kadar eşlik etmesi mümkün olacaktır.

Sistem yukarıda tanımlanan özelliklere sahip işleri yapmak için tasarlanmış, Sesli ve Işıklı Çağrı Paneli ve Kablosuz WC/Banyo Çağrı Butonundan ibarettir. Mesafe problemi olan durumlarda Sinyal Aktarıcı Ünite eklenir.

Söz Konusu Sistem birbirinden bağımsız olup sadece Tuvaletlere koyulacak Kablosuz WC/Banyo Çağrı Butonu ve Sesli Işıklı Çağrı Paneli ile de çalışmaktadır.

 
 
 

 

Kurumsal Destek Dökümanlar  
- Hakkımızda
- Markalarımız
- Mail Order
- Banka Bilgilerimiz
- Kurulum Videoları
- Sertifikalarımız
- Pdf Broşürlerimiz
- Pc Yazılım Programı (İNDİR)
- Garanti Şartları
- Sık Sorulan Sorular
- Kullanım Kılavuzları
- Satış Sonrası
 
      
Copyright © 2014 Hastel Telekomünikasyon Ltd. Şti. Han Advertising